Olimpiada Naţională de Chimie, Deva - 2003
Lista participanţilor pentru clasa a IX-a
Nr. crt. |
Numele şi prenumele |
Unitatea de învăţământ |
Judeţul |
Profesor pregătitor |
Profesor însoţitor |
1 |
Adam Florian |
Liceul Teoretic Mihai Eminescu |
Călăraşi | ||
2 |
Adam Gina Cristina |
Colegiul National I.L. Caragiale |
Prahova | ||
3 |
Anastasiu Andra |
Colegiul National Sfantu Sava |
Bucureşti | ||
4 |
Andrei Stefan |
Colegiul National Mihai Viteazul |
Ialomiţa | ||
5 |
Avram George Bogdan |
Colegiul National Decebal |
Hunedoara | ||
6 |
Barbu Bogdan Beniamin |
Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu |
Vaslui | ||
7 |
Berariu Radu |
Grup Scolar Mihai Eminescu |
Timiş | ||
8 |
Busoniu Paula Andra |
Liceul Teoretic Traian Lalescu |
Mehedinţi | ||
9 |
Cerneleanu Alexandra |
Liceul Teoretic Grigore Ghica Voievod |
Botoşani | ||
10 |
Chirila Andrei |
Liceul Teoretic Grigore Moisil |
Tulcea | ||
11 |
Chiru Thea Alexandra |
Colegiul National Vasile Alecsandri |
Galaţi | ||
12 |
Cioc Razvan Costin |
Colegiul National Dr.Ioan Mesota |
Braşov | ||
13 |
Cirlan Mitrescu Catalin Ionut |
Liceul Vladimir |
Dâmboviţa | ||
14 |
Constantin Cristian Gabriel |
Colegiul National Fratii Buzesti |
Dolj | ||
15 |
Contu Viorica Raluca |
Colegiul National B.P. Hasdeu |
Buzău | ||
16 |
Covaci Adelina Oana |
Colegiul National Vasile Lucaciu |
Maramureş | ||
17 |
Craciun Stefan |
Liceul Teoretic Ion Creanga |
Bucureşti | ||
18 |
Damian Radu Ioan |
Colegiul National Gheorghe Lazar |
Sibiu | ||
19 |
Darie Andrei Mihai |
Colegiul National Doamna Stanca |
Satu Mare | ||
20 |
Deneanu Dragos Nicolae |
Colegiul National Licea Zinca Golescu |
Argeş | ||
21 |
Fortu Cristina |
Colegiul National Vasile Alecsandri |
Galaţi | ||
22 |
Gafitescu Maria Alexandra |
Colegiul National Nicolae Balcescu |
Brăila | ||
23 |
Galbin Andreea Lucia |
Colegiul National Andrei Mureşanu |
Bistriţa Nasaud | ||
24 |
Gall Zsolt |
Liceul Teoretic Nagy Mozes |
Covasna | ||
25 |
Hapau Denisa |
Colegiul National Unirea |
Vrancea | ||
26 |
Ilau Andrei Marian |
Colegiul National A.T.laurian |
Botoşani | ||
27 |
Iordache Marius |
Colegiul National Roman Voda |
Neamţ | ||
28 |
Iuras Andreea |
Colegiul National Costache Negruzzi |
Iaşi | ||
29 |
Lazar Alexandra Irina |
Liceul Teoretic Ovidius |
Constanţa | ||
30 |
Lehene Iulia Adina |
Colegiul National Silvana |
Sălaj | ||
31 |
Lupu Vlad Cristian |
Liceul Teoretic |
Olt | ||
32 |
Mahut Sonia Diana |
Colegiul National Emil Racovita |
Cluj | ||
33 |
Manole Anamaria |
Colegiul National Alexandru Ioan Cuza |
Vrancea | ||
34 |
Miclea Ioana Mariana |
Colegiul National Ioan Slavici |
Satu Mare | ||
35 |
Micu Andreea Cristina |
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza |
Teleorman | ||
36 |
Mihali Andra Liana |
Colegiul National Gheorghe Sincai |
Maramureş | ||
37 |
Moraru Alexandra |
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu |
Bucureşti | ||
38 |
Murar Claudia Elena |
Colegiul National Decebal |
Hunedoara | ||
39 |
Musina Ancuta |
Colegiul National Dragos Voda |
Suceava | ||
40 |
Olaru Andrei Alexandru |
Colegiul National Mihai Viteazu |
Ialomiţa | ||
41 |
Opruta Tiberius Ilie |
Colegiul National Alba Iulia |
Alba | ||
42 |
Pascu Gabriel |
Liceul Teoretic Iancu de Hunedoara |
Hunedoara | ||
43 |
Patras Maria Alexandra |
Liceul International de Informatica |
Constanţa | ||
44 |
Pecingina Vlad - Eugen |
Colegiul National Tudor Vladimirescu |
Gorj | ||
45 |
Petreanu Anca |
Colegiul National Gheorghe Vranceanu |
Bacău | ||
46 |
Pop Diana |
Colegiul National Mihai Eminescu |
Satu Mare | ||
47 |
Pop Raluca Maria |
Colegiul National Doamna Stanca |
Satu Mare | ||
48 |
Popa Mihaela Cristina |
Colegiul National Gib Mihaescu |
Vâlcea | ||
49 |
Pristavu Cristian - Ionel |
Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu |
Iaşi | ||
50 |
Prodan Andrei |
Colegiul National Decebal |
Hunedoara | ||
51 |
Sighiartau Ioana |
Colegiul National George Cosbuc |
Cluj | ||
52 |
Simion Dorin |
Colegiul National Ion Maiorescu |
Giurgiu | ||
53 |
Szollossi Andrea |
Colegiul National Moise Nicoara |
Arad | ||
54 |
Toader Oana Daniela |
Colegiul De Informatica Tudor Vianu |
Bucureşti | ||
55 |
Trandafir Iolanda |
Colegiul National Mihai Viteazu |
Bucureşti | ||
56 |
Trifan Catalin |
Liceul Teoretic Grigore Moisil |
Tulcea | ||
57 |
Usurelu Lucian Dorin |
Colegiul National Vlaicu Voda |
Argeş | ||
58 |
Virlan Maria Iustina Roxana |
Colegiul National Sfantul Sava |
Bucureşti | ||
59 |
Voicu Alexandru |
Colegiul International de Informatica |
Bucureşti |
Informaţii preluate de pe pagina olimpiadei de chimie www.chimie.cnd.ro.